|
Powrót Hugiego to dla mnie albo: 1-łatamy dziurę po Muli, 2-próbujemy sprzedać jak najszybciej za byle grosz. Akurat na chwilę obecną nie rozważam go jako zatrzymanie chyba że jakaś potężna obniżka kontraktu to wtedy ejszcze okej.
Z chęcią natomiast obejrzał bym Olejarkę z Rzeszowa na skrzydle.
|