|
Te jego przeświadczenie o tym że wszystko zrobił dobrze mnie uderzyło. Knura zadał pytanie najdelikatniej i tak ogólnie jak się dało a Sobolewski od razu przeszedł do ataku. Skład był optymalny i taktyka była optymalna tylko Puszcza nie dojechała. Znaczy za bardzo dojechała. Kto by pomyślał że będą wrzutki w pole karne?
Baaardzo zły prognostyk. Trzeba go było z miejsca wy.......ić...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|