Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91901
Stary 24.06.2023, 10:02
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Przy prawdziwym trenerze każdy z odpalonych może pokazać więcej i wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było.
Sobol z żadnego młodego nie zrobił piłkarza, tak naprawdę żaden z naszych kopaczy nie wyskoczył przed szereg, wszyscy grali średnio lub słabiej niż przy innych szkoleniowcach. No może oprócz Jarocha.
Z prawdziwym trenerem byłby pewnie awans.
Ale MY NIE MAMY prawdziwego trenera. I bardzo mało realne żeby jakiś przyszedł.
Zamiast tego mamy podstarzałego piłkarza z absurdalnie rozdętym ego i trzeba by psychiatry żeby określić dlaczego - bo jego "kariera" trenerska to katastrofa, zwłaszcza w Wiśle. Ale i tak po kompromitacji z małomiejskim klubikiem uważa że wszystko zrobił dobrze.

Ktoś inny może by więcej wycisnął z Hugiego, ale raczej nie Sobolewski. Jak Hugi sam nie wymyśli na siebie skutecznego pomysłu w pierwszej lidze to będzie się wałęsał tak jak jesienią, zagubiony jak nielegalny imigrant w środku lasu na granicy z Białorusią. Niektórzy piłkarze potrzebują struktury, systemu, taktyki żeby funkcjonować. Hiszpanie w większości sami coś tam próbowali bo mają podstawy wbite od dziecka i trenowali przez większość kariery z fachowcami, Hugi nie.

No nie mamy trenera i co Pan zrobisz?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując