wolfy napisał(a):

|
Za Sobolewskiego grał gówno, pół meczu mu wyszło.
|
Przy prawdziwym trenerze każdy z odpalonych może pokazać więcej i wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było.
Sobol z żadnego młodego nie zrobił piłkarza, tak naprawdę żaden z naszych kopaczy nie wyskoczył przed szereg, wszyscy grali średnio lub słabiej niż przy innych szkoleniowcach. No może oprócz Jarocha.