Offtop skoro moderow tu nie ma to zamiast czytać zjebanego pysia to jeśli ktoś może niech wpłaci cokolwiek sam wziąłem 2 lata temu suczkę ze schroniska i zmieniła się całkowicie. Szkoda psa który zaznał normalnego życia
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/mia-rak-mozgu#wplaty
Komu to przeszkadza od razu przepraszam