Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1580
Stary 23.06.2023, 23:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czy sądzicie, że od napierdalania na Sobolewskiego na tym forum, coś się zmieni?
Na razie to wszystko brzmi trochę żałośnie.
Wszyscy płaczą, a JK trzyma się swojej wersji.
Ktoś mu pistolet przystawił do głowy?

Zgoda, że Sobolewski nie spełnił oczekiwań i w opinii wielu na tym forum popełnił błędy kosztujące nas brak awansu.
Myślicie, że nie ma szans na lepsze prowadzenie drużyny przez RS?
Moim zdaniem nie ma:
- według siebie jest nieomylny,
- wszystko było w zasadzie świetnie,
- ma legendarnie (xD) słaby sztab,
- brak przygotowania taktycznego,
- brak ustawienia drużyny w obronie,
- nieumiejętność bronienia SFG,
- brak elastyczności podczas meczu, nikłe zmiany taktyczne, zawodnicy tylko i wyłącznie 1 do 1 i to w momentach gdzie drużynie nie idzie a trener przeciwnika właśnie Sobola przeżuwa.
- nieumiejętność nauczenia drużyny gry w innym systemie niz 442, jego 352 to był słaby żart.
- silniejsza liga (Motor, Polonia, spadkowicze z eklapy)
- potencjalnie slabszy skład,
- bardziej męczące wyjazdy (np Lechia zamiast Niepołomic czy Lublin zamiast Nowego Sącza)
- presja w klubie bedzie jeszcze wieksza a jak widać z nią słabiej sobie radzi co moze (ale nie musi) przeniesc sie na pilkarzy.

Starczy? :////
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując