|
Tachi jak zostanie i tak będzie gral def pomcnika bo trener ma na niego taki autorski pomysł, inaczej go ten parodysta nie ustawi bo przyznałby sie do sabotażu.
Sobolewski odleciał niestety, nie ma umiejętnosci na to żeby być trenerem, nie radzi sobie z presją nie widzi swoich błędów a zachowanie względem mediów/kibiców wieśniackie.
P.s. Brakuje żeby roślinke zasadził xD
Malinowy król malowanych róż
|