Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
jeszcze za nim zatesknimy
|
Oczywiście. Ja już tęsknie xD.
Widać jak na dłoni że transfery przychodzace zależą od tego kogo skasujemy.
Kasować mamy sporo te kontrakty Dawida odbijają się nam czkawką.
Żyro, Balta, Hugi, Basha (!!) do Czerwca 24.
Colley, Mlyński - Czerwiec 25 !!
.