|
Jest jeden plus z tego wywiadu: powiedział wyraźnie, że celem jest awans. Nie jak Brzęczek, z tym że liga jest trudna, że każdy może wygrać z każdym i tak dalej. Jeśli Wisły po 10 kolejkach nie będzie w co najmniej top5, to będzie out.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|