Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1574
Stary 23.06.2023, 17:48
Jest jeden plus z tego wywiadu: powiedział wyraźnie, że celem jest awans. Nie jak Brzęczek, z tym że liga jest trudna, że każdy może wygrać z każdym i tak dalej. Jeśli Wisły po 10 kolejkach nie będzie w co najmniej top5, to będzie out.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując