Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91892
Stary 23.06.2023, 17:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, nie ma co płakać za strzaskanym drewnem. Wręcz jest co świętować.

Nie wierzę że serio ktoś dawał milion euro za Plewkę, ale jeśli tak było i odmówiliśmy... Brak słów.

Gruszkowski - zero postępów przez ponad dwa lata. Jak gral za Hybali tak kaleczy teraz. To ile jeszcze potrzeba mu czasu?.

Zostało jeszcze dużo szrotu, z czego sporo na wysokich kontraktach: Colley, Fazlagić, Hugi... Do tego masa młodych nieudolnych.
Hugi grał regularnie w izarelskiej ekstraklasie, zespole lepszym od obecnej Wisły i miał liczby. Skoro jego nazywa się "szrotem", to w takim razie nie ma w Wiśle "nie-szrotu". A to, że miał kosę z Brzęczkiem to inna sprawa. Oby z Sobolem się normalnie dogadywali.


Dobrze, że pozbywamy się balastu, ale jeszcze kilku gagatków do pożegnania zostało.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując