|
Dobra, nie ma co płakać za strzaskanym drewnem. Wręcz jest co świętować.
Nie wierzę że serio ktoś dawał milion euro za Plewkę, ale jeśli tak było i odmówiliśmy... Brak słów.
Gruszkowski - zero postępów przez ponad dwa lata. Jak gral za Hybali tak kaleczy teraz. To ile jeszcze potrzeba mu czasu?.
Zostało jeszcze dużo szrotu, z czego sporo na wysokich kontraktach: Colley, Fazlagić, Hugi... Do tego masa młodych nieudolnych.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.06.2023 o godz. 12:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|