|
My nie potafimy sprzedawać piłkarzy.. swego czasu Plewką interesowała się Slavia Praga i chyba nawet oferowali 1 milion euro.. a teraz dopłacamy za zerwanie kontraktu, a cały zeszły rok nie grał.. nie wierzę, że nie można było po spadku cokolwiek za niego uzyskać.. Gruszkowski jest drewniany, ale może zrobić podobną karierę co "Burliga".
|