Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91874
Stary 23.06.2023, 09:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli co, mamy teraz na siłę ściągać dwóch młodzieżowych bramkarzy?.pewnie chciałbyś do tego ogranych? Za darmo i za mała pensje?

Przypomnij sobie ile wydaliśmy za Biegańskiego. Teraz Wisła może sobie tylko pomarzyć o takich transferach.

O młodzieżowych bramkarzy zabija się połowa klubów na poziomie centralnym. Wielu ma ten sam pomysł aby upychać tam młodzieżowców.
Zawsze można wypożyczyć.W Legii pewnie mają jakiegoś którego by chętnie ograli.Ewentualnie jako satelicki klub Rakowa możemy się do nich uśmiechnąć
Odpowiedz cytując