Karherop napisał(a):

Czyli co, mamy teraz na siłę ściągać dwóch młodzieżowych bramkarzy?.pewnie chciałbyś do tego ogranych? Za darmo i za mała pensje?
Przypomnij sobie ile wydaliśmy za Biegańskiego. Teraz Wisła może sobie tylko pomarzyć o takich transferach.
O młodzieżowych bramkarzy zabija się połowa klubów na poziomie centralnym. Wielu ma ten sam pomysł aby upychać tam młodzieżowców.
|
Zawsze można wypożyczyć.W Legii pewnie mają jakiegoś którego by chętnie ograli.Ewentualnie jako satelicki klub Rakowa możemy się do nich uśmiechnąć