Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91869
Stary 23.06.2023, 05:33
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem po co nam hiszpański bramkarz.


W 1 lidze musi grać jeden młodzieżowiec.
Najprościej by było w bramce, mamy tam dwóch przyzwoitych młodzieżowców, z czego jeden kontuzjowany i jeden ograny.


Chyba lepiej niż z uporem maniaka w każdym meczu wałkować przez 90 minut Dudę lub na zmianę z Talarem/Szywaczem?


Gdzieś musi młodzieżowiec grać, najlepiej by było w bramce.
Czyli co, mamy teraz na siłę ściągać dwóch młodzieżowych bramkarzy?.pewnie chciałbyś do tego ogranych? Za darmo i za mała pensje?

Przypomnij sobie ile wydaliśmy za Biegańskiego. Teraz Wisła może sobie tylko pomarzyć o takich transferach.

O młodzieżowych bramkarzy zabija się połowa klubów na poziomie centralnym. Wielu ma ten sam pomysł aby upychać tam młodzieżowców.
Odpowiedz cytując