Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1568
Stary 23.06.2023, 00:07
Widziałem skan nowej umowy Radosława Sobolewskiego z Wisłą Kraków. Kolega mi podesłał, pracuje w Synerise i jakimś sposobem porobił fotki umowy, gdy ta leżała w pokoju socjalnym przez jakiś czas No ale do rzeczy. Umowa jest o tyle ciekawa, że zakłada checkpointy jakie Radek musi wypełnić. W skrócie w kolejkach 1-10 musi mieć średnią co najmniej 2 pkt na mecz, w kolejkach 11-20 średnia min 2.10, następnie w kolejkach 21 - 30 średnia min 2.20 i na finiszu 31 - 34 musi mieć średnią 2.5!

I co najlepsze, gdy któryś z checkpointów nie wykona to SAM ma się podać do dymisji! W dokumencie jest zwarte takie stwierdzenie:

"W przypadku braku realizacji jakiegokolwiek punktu umowy premiowanej, trener we własnej osobie ogłosi swoją dymisję po meczu na konferencji prasowej w kolejce w której będzie wiadomo, że nie wypełni założonego celu w danym przedziale kolejkowym"
Odpowiedz cytując