Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91865
Stary 22.06.2023, 23:47
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem po co nam hiszpański bramkarz.


W 1 lidze musi grać jeden młodzieżowiec.
Najprościej by było w bramce, mamy tam dwóch przyzwoitych młodzieżowców, z czego jeden kontuzjowany i jeden ograny.


Chyba lepiej niż z uporem maniaka w każdym meczu wałkować przez 90 minut Dudę lub na zmianę z Talarem/Szywaczem?


Gdzieś musi młodzieżowiec grać, najlepiej by było w bramce.
Święta prawda. Generalnie wymagania techniczne są najniższe dla bramkarza, a niestety nasze tzw. talenty nie posiadają podstawowych umiejętności technicznych. Dla nich przyjęcie piłki, odegranie w tempo, zagranie z pierwszej piłki - to jest brasiliana.

Ja tylko czekam na newsa o odejściu Ngolo Plewka. Mrożę flaszkę Wyborowej na tę okazję.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując