Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91864
Stary 22.06.2023, 23:40
Ja nie wiem po co nam hiszpański bramkarz.


W 1 lidze musi grać jeden młodzieżowiec.
Najprościej by było w bramce, mamy tam dwóch przyzwoitych młodzieżowców, z czego jeden kontuzjowany i jeden ograny.


Chyba lepiej niż z uporem maniaka w każdym meczu wałkować przez 90 minut Dudę lub na zmianę z Talarem/Szywaczem?


Gdzieś musi młodzieżowiec grać, najlepiej by było w bramce.
Odpowiedz cytując