|
To je dobre "Zachowuję się tak od początku pracy trenerskiej. W pierwszym meczu z Resovią i ostatnim z Puszczą zachowywałem się dokładnie tak samo."
No .......nięty.Gość uważa,że pracę rozpoczął meczem z Resovią,no jak tu go traktować poważnie?
W ogóle ten wywiad taki z dupy.Radek niepotrzebnie gryzie się w język.Powinien powiedzieć wprost-od.......cie się ode mnie,nie mam sobie nic do zarzucenia
|