|
Za takie słowa już dziś powinna pójść dyscyplinarka. Bufon do potęgi n-tej.
Jak uzasadni wyjście wahadłami? Brak od 1 minuty Jamesa? Zbyt późna zmiana Żyry, nieprzestawienie drużyny po 20 minucie na 4-5-1 ?
Dramat że taki ktoś ma nas poprowadzić w najbliższym sezonie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|