Od jakiegoś czasu byłem za takim rozwiązaniem:
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...gornika-leczna
Aktualnie zmiany:
OUT
Benito
Ondrasek
Mula
Cisse
Starzyński wypożyczenie
IN:
Jesús Alfaro - do 30 czerwca 2024 roku - umowa zawiera opcję przedłużenia