gizmowisla napisał(a):

od jadczaka - najlepsze info ever
|
Jaki Ty zabawny jesteś. W sensie - ludzie śmieją się z Ciebie, nie z Tobą, no ale się śmieją.
Mączyński dobrze zrobił że spierniczył z klubu prowadzonego przez gangusów. Od dawna go broniłem, bo jednak ataki na niego były przesadzone.
Jakby mógł uciec za granicę to by to zrobił, ale to nie ta skala talentu. Przypominam że to Wisła za czasów Skorży sama go odpaliła, a on jednak tu wrócił. Sranie się że przeszedł do Legii w kontekście tego co się u nas działo to jednak przegięcie.