Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15644
Stary 21.06.2023, 21:14
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
od jadczaka - najlepsze info ever
Jaki Ty zabawny jesteś. W sensie - ludzie śmieją się z Ciebie, nie z Tobą, no ale się śmieją.

Mączyński dobrze zrobił że spierniczył z klubu prowadzonego przez gangusów. Od dawna go broniłem, bo jednak ataki na niego były przesadzone.
Jakby mógł uciec za granicę to by to zrobił, ale to nie ta skala talentu. Przypominam że to Wisła za czasów Skorży sama go odpaliła, a on jednak tu wrócił. Sranie się że przeszedł do Legii w kontekście tego co się u nas działo to jednak przegięcie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując