doktor granat napisał(a):

Spojrzałem na ostatni dokument finansowy i na stronie 38 są wyszczególnione przychody ze sprzedaży za 2 półrocze 2022 i tak: bilety i karnety: 3,3 mln, sponsoring i reklama 6,6, działalność handlowa - 4, transmisje - 0,5, inne 0,2, suma: 14,6 za pół roku.
Jakby tak z biletów zebrać 9 mln za sezon, sponsoring 10, transmisje 1mln, sklep 5 to by się zrobiło 25 mln. Pytanie gdzie i o ile więcej można zarobić i czy ze sponsorów odejdzie tylko Nowak mosty czy także inni (np. Orlen?) albo czy sponsorzy nie obniżą kwot umów?
|
A w jakim dokumencie są dane za drugie półrocze 2022?
Te niecałe 15 milionów za pół sezonu idealnie się wpisuje w niecałe 30 za sezon o jakich mówił Jażdżyński na swojej konferencji. Gdzie to można znaleźć?