Ogryzek napisał(a):

A czy ja napisałem że to źle? Napisałem tylko że inne zespoły Ruch i Puszcza awansowały innymi metodami. Zresztą przeczytaj mojego posta bez emocji. Była to odpowiedź na wcześniejszy post.
Tak inne drogi są też możliwe jak widać na faktach.
BTW
Sam napisałem w poście że skoro Kiko dobrze działa, totrzeba tedy iść. Skąd oburzenie? Bo inne zespoły wybrały inna drogę i awansowały?
|
To nie był atak. Oczywiście, że można wybrać inną drogę, ale nasz klub najwyraźniej tego nie chce, a może mentalnie nie jest w stanie się przestawić, biorąc pod uwagę nasze tradycje.