Kurz napisał(a):

|
Walczymy o ekstraklasę, próbując grać to czego nie potrafi nawet nasza reprezentacja. Ba, do czego Polska piłka nie produkuje piłkarzy. Do tego potrzebujemy dobrze wyszkolonych taktycznie i technicznie zawodników. Hiszpanie dlatego, że to jedyny rynek o jakim ma pojęcie nasz dyrektor sportowy (to nie zarzut), co jest i tak super sprawą w porównaniu do sytuacji sprzed Kiko, gdy transferami zajmowali się specjaliści nie mający pojęcia o żadnym terytorium. Jeśli będziemy chcieli pójść drogą Rakowa, Chorzowa czy Puszczy, Hiszpanie nie będą potrzebni, a nawet niewskazani, bo nie nadają się do typowego polskiego grania, od którego krwawią oczy, ale przynoszącego efekty.
|
A czy ja napisałem że to źle? Napisałem tylko że inne zespoły Ruch i Puszcza awansowały innymi metodami. Zresztą przeczytaj mojego posta bez emocji. Była to odpowiedź na wcześniejszy post.
Tak inne drogi są też możliwe jak widać na faktach.
BTW
Sam napisałem w poście że skoro Kiko dobrze działa, totrzeba tedy iść. Skąd oburzenie? Bo inne zespoły wybrały inna drogę i awansowały?