El'kabat napisał(a):

Nie za dużo tych hiszpanów nam się zaraz tu narobi?
Rozumiem, że Kiko i super projekt ( ale awansu brak..) - ale warto dywersyfikować też kadrę, bo jak kolejny raz się (oby nie) wywalimy z brakiem awansu to zostanie całkowicie spalona ziemia.
Pomijam kwestie aklimatyzacji i grupek w kadrze..
|
Wiedziałem, że niektórym szybko zacznie przeszkadzać liczba Hiszpanów, ale po naprawdę świetnej dzięki nim odbudowie zespołu w rundzie wiosennej, po tym, co wnieśli pozytywnego, jak przywrócili szansę i nadzieję na awans, nie sądziłem, że aż tak prędko.

Tak, lepiej weźmiemy zamiast nich zatrudnimy kolejnego Polaka Żyrę lub kolejnego młodego Polaka typu Szywacza, Wachowiaka czy Młyńskiego, bo Hiszpanów za dużo, "spalona ziemia" i w ogóle - i jak pisze Wolfy: "ależ to będzie żarło" i jaki to będzie doskonały ruch dla Wisły!
Wtedy po tych młodych niezdolnych "super talentach" spalonej ziemi nie będzie, gdy klub dzięki ich klasie i wybitnej grze wyląduje na przykład w drugiej lidze, no jasne.
