FraMat napisał(a):

|
Zdaje się, że Balta i Hugi są na dobrej drodze, żeby dłużej zostać tam, gdzie są, więc może nie będzie źle?
|
Hugi miał wypożyczenie do 31 maja. Myślisz, że znając nasze podejście w kwestii jego odejscia, ktoś wstrzymywałby się 3 tygodnie z tak radosną nowiną?