tomasz_19 napisał(a):

jeśli nie Hiszpanie to drogi są przynajmniej dwie:
- oparcie drużyny w większości na Polakach doświadczonych, jakościowych - nie stać nas
- oparcie drużyny na młodych Polakach z potencjałem sprzedażowym, do tego doświadczeni Słowacy i Chorwaci - nie stać nas, ugrzęźniemy na lata w 1 Lidze
|
Nie żebym miał coś przeciw Kiko i Hiszpanom ale w takim razie jakim cudem awansowały do ekstraklasy:
Ruch i Puszcza?
Ilu tam jest piłkarzy w takim Ruchu na których nas nie stać? O Puszczę nie pytam?
To jakaś zdziwaczałą alternatywa typu albo Hiszpanie albo.... brak szans na awans?
Nie dałem tu ŁKS, ale tam też same takie orły grały poza naszym zasięgiem finansowym?
Skoro udało się Kiko w jedną rundę sklecić solidny zespół do seryjnego wygrywania z Hiszpanów ze słabiakami i średniakami i omało co nie awansowalibyśmy to powinniśmy iść tą drogą. Ale wkurza mnie pisanie z pominięciem faktów... kiedy wystarczy popatzreć na taki Ruch... gdzie wszyscy piłkarze byli/są w naszym zasięgu, który awansował. A ilu tam gra tych Hiszpanów? 1? 2?
Btw
Nie robi się awansu młodymi piłkarzami... takie coś to gra w eklapie kiedy nie walczysz o utrzymanie.