|
jeśli nie Hiszpanie to drogi są przynajmniej dwie:
- oparcie drużyny w większości na Polakach doświadczonych, jakościowych - nie stać nas
- oparcie drużyny na młodych Polakach z potencjałem sprzedażowym, do tego doświadczeni Słowacy i Chorwaci - nie stać nas, ugrzęźniemy na lata w 1 Lidze
Można się śmiać lub krytykować, ale sprowadzanie Hiszpanów to dla nas chyba najlepsze rozwiązanie, będą tańsi od Polaka i do tego prezentują przyzwoity poziom piłkarski.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|