Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91832
Stary 21.06.2023, 13:52
jeśli nie Hiszpanie to drogi są przynajmniej dwie:
- oparcie drużyny w większości na Polakach doświadczonych, jakościowych - nie stać nas
- oparcie drużyny na młodych Polakach z potencjałem sprzedażowym, do tego doświadczeni Słowacy i Chorwaci - nie stać nas, ugrzęźniemy na lata w 1 Lidze


Można się śmiać lub krytykować, ale sprowadzanie Hiszpanów to dla nas chyba najlepsze rozwiązanie, będą tańsi od Polaka i do tego prezentują przyzwoity poziom piłkarski.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując