Markus napisał(a):

Widzę, że zaczyna się umniejszanie pozytywnego znaczenia Igbekeme dla tej drużyny i jego możliwości znacząco wykraczających poza poziom pierwszej ligi. Jak wiele on dawał zespołowi pokazały wszystkie mecze w których grał, a nie parę błędów, których i tak popełniał najmniej z pomocników.
To, co się stało, gdy zabrakło go w podstawowym składzie z Zagłębiem Sosnowiec i Puszczą było bardzo znamienne, a także fakt, jaką katastrofą skończyła się gra bez niego. Niestety, niektórych jak widać nawet i to niczego nie nauczyło.
Odejście Jamesa będzie bardzo dużą stratą dla Wisły i siły naszej drugiej linii.
|
To naturalny mechanizm wyparcia u co głupszych kibiców: piłkarz który odchodzi jest zdrajcą i lepiej sobie bez niego poradzimy! Jest to szczególnie żenujące w przypadku tych nielicznych którzy naprawdę dali dużo jakości.
Fernandez, Mula, James - to kluczowi piłkarze, zastąpienie ich jest niemal niemożliwe przy mniejszych pensjach, są to gigantyczne ubytki do zapełnienia.
leszekpw napisał(a):

|
No w końcu Biegański usiądzie na ławce. Sprowadzamy podobno bramkarza z Realu Saragossa.
|
Ciekawe, skąd info?