s1mone napisał(a):

|
Była taka fotka, przewijała się na forum, a jesli nie na forum to na tt Jarka, bo śledzę go tam. Wybacz, że po roku-dwóch od zobaczenia nie jestem pewny, gdzie ją widziałem . Może ktoś inny ją wykopie, bo mi się nie chce. Szkoda mojego czasu na to, poświęciłem 5minut i nie znalazłem, wystarczy.
|
Jeśli JK nie miał zarejestrowanego konta na twsd w latach 2002-2006 to nie może czuć się prawdziwym Wiślakiem i temat zamknięty.