Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91826
Stary 21.06.2023, 12:09
Odejście Jamesa będzie wiekszym osłabieniem niż odejście Fernandeza.. owszem popełnił kilka karygodnych błędów, ale gdyby ich nie popełniał to grałby w La Liga. Tylko ślepy człowiek nie widzi różnicy jak gra wygląda bez niego i z nim.. jak napędzał nasze ataki grając większość piłek do przodu i biorąc ciężar gry na siebie.. nie mamy w kadrze ani jednego gracza tego pokroju.
Niestety raczej odejdzie, bo nas nie stać na niego (chciałbym się pozytywnie zaskoczyć).
Zabawna jest dla mnie wiara, że uda się bez problemu zastąpić graczy typu Mula, Fernandez, James posiadając okrojony budżet.. Kiko też nie będzie miał praktycznie 100% celności w transfery jak w zeszłym roku, bo jest to po prostu nie możliwe.
Odpowiedz cytując