Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91818
Stary 21.06.2023, 10:20
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Kiedys mielismy Stilica czy Wolskiego , fajne grajki ofensywne , niestery w defensywie czy odbiorze kompletne beztalencia, i oczywiscie dla yakich ofensywnych zawodnikow tez znajdzie sie miejsce, pod warunkiem ze jest typowy def pomocnik, dobry bramkarz i stoperzy, w budowie Wisly calkowicie zapomniano ze druzyne buduje sie od tylu i obrona to podstawa .......my nie mielismy ZADNEGO CHOCBY PRZECIETNEGO STOPERA ANI BRAMKARZA, to nie moglo sie udac, Bieganski, Lasicki, Colley, Moltenis ,Tachi to co najwyzej dobrzy zmiennicy a nie pilkarze ktorzy mieli decydowac o defensywie zespolu
Mamy za to Kacpra Dudę, o którym pisałeś jaki to jest zajebisty i celowo go nie wymieniłeś na liście wyżej.

KACPER DUDA PODPISZ KONTRAKT!
Odpowiedz cytując