Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91817
Stary 21.06.2023, 10:05
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Po co nam piłkarz, który nie bierze odpowiedzialności na siebie, a wtedy kiedy jest potrzebny to chowa się za innymi? Z takim piłkarzem kojarzy mi się Ikbekeme. My potrzebujemy kilku walczaków, bo samymi miękkimi fajami awansu znowu nie zrobimy.
Kiedys mielismy Stilica czy Wolskiego , fajne grajki ofensywne , niestery w defensywie czy odbiorze kompletne beztalencia, i oczywiscie dla yakich ofensywnych zawodnikow tez znajdzie sie miejsce, pod warunkiem ze jest typowy def pomocnik, dobry bramkarz i stoperzy, w budowie Wisly calkowicie zapomniano ze druzyne buduje sie od tylu i obrona to podstawa .......my nie mielismy ZADNEGO CHOCBY PRZECIETNEGO STOPERA ANI BRAMKARZA, to nie moglo sie udac, Bieganski, Lasicki, Colley, Moltenis ,Tachi to co najwyzej dobrzy zmiennicy a nie pilkarze ktorzy mieli decydowac o defensywie zespolu
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 21.06.2023 o godz. 10:09.
Odpowiedz cytując