Manhunt. napisał(a):

|
Wjazd do eklapy zamknęły nam nasze tuzy z defensywy i trener. Czemu nazywasz ich półamatorskimi druzynami? Skoro oni są półamatorami to kim jesteśmy my?
|
My bylismy przy nich asiorami na gwiazdorskich kontraktach , tych gwiazdorow osmieszyly druzyny kilka razy biedniejsze , dla mnie po takim sezonie to praktycznie zaden skorokop i trener ze sztabem nie zasluguja na pozostanie w klubie, po takiej kompromitacji ....tak samo jak rok temu po spadku z ligi 18 zespolowej , w dwa lata nasz klub dokonal niemozliwego