Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91809
Stary 21.06.2023, 00:17
Mula to nie pierwszy i nie ostatni wartościowy zawodników, który w lecie odejdzie.


Nie stać nas obecnie na kadrę z mijającego sezonu i nie jest to żadna tajemnica - a tym bardziej na jakiekolwiek podwyżki, które są zagwarantowane w kontraktach w momencie przedłużenia.


Więc nie ma co się dziwić. Mam tylko nadzieję, że Kiko znajdzie wartościowych nastepców w naszym budżecie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując