|
Mula to nie pierwszy i nie ostatni wartościowy zawodników, który w lecie odejdzie.
Nie stać nas obecnie na kadrę z mijającego sezonu i nie jest to żadna tajemnica - a tym bardziej na jakiekolwiek podwyżki, które są zagwarantowane w kontraktach w momencie przedłużenia.
Więc nie ma co się dziwić. Mam tylko nadzieję, że Kiko znajdzie wartościowych nastepców w naszym budżecie.
|