|
Cisse, będę miał tego chlopaka na oku. Ciekawe czy przez najbliższe lata a) nauczy się grać w piłkę i b) wstawi sobie zęba.
Szkoda Alexa, ale ta decyzja to pewnie taka wypadkowa oszczędności klubu i kontuzjogenności gracza.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|