wolfy napisał(a):

Panowie - nie zobaczycie Fernandeza w Wiśle, ani Muli czy Igbekeme. Zastąpią ich Duda, Szywacz, Młyński i Alfa cośtam.
Będzie zajebiście.
|
odchodza ludzie ktorzy stanowili o ofensywnej sile Bialej Gwiazdy i ktorym wjazd do extraklasy zamknely takie tuzy pilkarskie jak zaeodnicy Ruchu - Puszczy - Zaglebia Sosnowiec i inne polamatorskie druzyny ....trzon druzyny ktora nie byla w stanie wygrac rywalizacjii z takimi potegami pilkarsko-finansowymi