Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23714
Stary 20.06.2023, 20:09
azor napisał(a):Wyświetl post
To, że w Luksemburgu się zarabia krocie to wiedza powszechna. Tylko czy z samej piłki również?
Oczywiście, że to bardzo bogaty kraj, 1 albo 2 pkb na głowę na świecie, ale nikt tam nie wyrzuca kroci na piłkę. Stadion narodowy ma 9,5 tysiąca pojemności i budowano go wtedy jak był COVID, wcześniej grali dla 5 tys. Kraj zamiast wywalać dużą kasę w błoto ( na piłkę) w której i tak nigdy nic wielkiego nie osiągnie bo nie ma zaplecza ludzkiego wydaje kasę np. na darmowy publiczny transport (w tym pociągi) dla wszystkich. A piłkarze nierzadko gdzieś pracują oprócz gry w klubach.
Polecam każdemu odwiedzić ten kraj, jest piękny.
Odpowiedz cytując