Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23713
Stary 20.06.2023, 19:53
azor napisał(a):Wyświetl post
To, że w Luksemburgu się zarabia krocie to wiedza powszechna. Tylko czy z samej piłki również?
W porównaniu do nas? Tak.
Generalnie na peryferiach futbolu zarabia się grosze, wyjątkiem są wyjątkowo bogate kraje. Luksemburg, kraje skandynawskie...

Nie przedłużamy lub pozbywamy się najlepszych piłkarzy (Fernandez, Igbekeme, Mula, pewnie jeszcze Villar albo Rodado) a będziemy robić komin dla gościa z Luksemburga.

Obstawiam że nie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując