Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91797
Stary 20.06.2023, 19:34
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie pisałem, że nie wolałbym trenera z prawdziwego zdarzenia. Ale też nie przeceniam roli tych, których tu zatrudnialiśmy. Dla mnie większość pierwszoligowych nie różni się od Sobola. Ich przewaga polega tylko na tym, że ich tu jeszcze nie było i nie zaliczyli forumowego oklepu od kibiców.

Na temat pieniędzy i planów transferowych się na razie nie wypowiadam. Niby powinny być mniejsze, z drugiej jednak strony raczej nie możemy sobie pozwolić na kolejny sezon bez awansu. No i są jeszcze spore rezerwy finansowe w naszej rozbudowanej ponad miarę kadrze .
Uuuu, wyczuwam księżycową ekonomię, ale wygrała ciekawość i zapytam - jakie rezerwy finansowe widzisz w naszej kadrze pełnej miernot?

Co do trenera, to cóż - jak nie widzisz różnic, to nie widzisz. Ja bym się tym nie chwalił, ale jak uważasz...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując