sevenheaven napisał(a):

|
Jednej sprawy nie rozumiem.. jeśli jakiś podmiot ma przejąć ogromny klub typu MU, Chelsea to z góry wiadomo kto za tym stoi, kto jest zainteresowany i jakie kwoty wchodzą w grę.. a my przy zakupie z całym szacunkiem dla nas 1 ligowego klubu robimy wielkie klauzule poufności.. i nagle wszystko jest tajemnicą tak samo jak terminy kontuzji naszych graczy.
|
Z prostego powodu - samo zainteresowanie MU, Chelsea itp. to już ogromny marketing. Że nas stać, że rozmawiamy z takimi podmiotami, że mówią o nas media na całym świecie - strategii marketingowych można o tym rozpisać milion.
My, z cała marką jaką posiadamy w skali kraju, w skali nawet CEE jesteśmy nikim.