Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91795
Stary 20.06.2023, 18:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo kolejne takie okienko przy dużo mniejszych pieniądzach jest bardzo mało realne.
Zresztą z tym para-trenerem to i tak bez znaczenia.

A Ty się już lepiej przestawiaj na pisanie że po prostu nie mamy składu na awans, za dużo dziur, nie wina trenera - jak zwykle. Jak masz być wiarygodny to najlepiej zacznij od razu
Nigdy nie pisałem, że nie wolałbym trenera z prawdziwego zdarzenia. Ale też nie przeceniam roli tych, których tu zatrudnialiśmy. Dla mnie większość pierwszoligowych nie różni się od Sobola. Ich przewaga polega tylko na tym, że ich tu jeszcze nie było i nie zaliczyli forumowego oklepu od kibiców.

Na temat pieniędzy i planów transferowych się na razie nie wypowiadam. Niby powinny być mniejsze, z drugiej jednak strony raczej nie możemy sobie pozwolić na kolejny sezon bez awansu. No i są jeszcze spore rezerwy finansowe w naszej rozbudowanej ponad miarę kadrze .
Odpowiedz cytując