|
Odejdą ci, którym się kończĂ. kontrakty bo na rozwiązywanie za porozumieniem z dziadami też potrzeba kasy. A co do młodych - moim zdaniem część z nich ma jakieś cechy na bazie których można byłoby spróbować zbudować przyzwoitego kopacza, ale niestety od lat nie mają trenera i z obecnymi fachmanami pozostaną kiepscy na zawsze.
|