wolfy napisał(a):

Podejrzewałem to. To jest wariant nibyoszczędnościowy. Niby bo i tak będzie pewnie kilkanaście milionów długu a poziom sportowy sporo niższy niż w poprzedniej rundzie.
Oczywiście, będzie też wysyp pocieszających się że Mula był do dupy, za dużo zarabiał, zawodził w kluczowych momentach. Nie to co Młyński, Starzyński i Żyro.
To raczej nie koniec odejść, ale już teraz można napisać że drużyna która tak punktowała w poprzedniej rundzie nie istnieje. Czy uda się zbudować coś choćby porównywalnego? Prawie na pewno nie. Szanse że Kiko wykręci kolejne niemal idealne okienko są nikłe.
"Miałeś chamie złoty róg...". Sobolewski nas prawdopodobnie zatopił, w tym sezonie po prostu będziemy się zanurzać dopóki starczy pieniędzy. Zadowoleni będą ludzie tacy jak Karherop - wierzący w "naszych chłopców" z CLJ którzy pokażą na co ich stać. To że pokażą to pewne, ale obawiam się że nie to na co liczą tacy ludzie.
Sobolewski + dużo słabszy skład - ale to będzie żarłooo!
|
Za to piewcy polityki stawiania na młodych niezdolnych i większej ilości Polaków w składzie, będą pewnie zadowoleni, no bo odchodzi Hiszpan, których ich zdaniem było za dużo.... Ważne, że liczba Polaków i młodych talentów w składzie będzie się bardziej im zgadzać. Tak, Wisła z szalejącymi na skrzydle Starzyńskim i Młyńskim zaiste skazana jest na sukces. Aż się boję pomyśleć. jak to faktycznie będzie żarło...
Chcąc kontynuować to, co udało się dobrego zbudować wiosną, odchodzić powinni przede wszystkim najsłabsi, a nie najlepsi zawodnicy. Budżet nie jest z gumy, ale jeden Mula jest piłkarsko wart więcej niż pięciu Plewków, Szywaczy, czy Młyńskich.