Kurz napisał(a):

|
Może nie warto martwić się na zapas. Skoro Kiko znalazł Mulę niemalże z marszu. Dlaczego ma nie zrobić tego jeszcze raz?
|
Bo kolejne takie okienko przy dużo mniejszych pieniądzach jest bardzo mało realne.
Zresztą z tym para-trenerem to i tak bez znaczenia.
A Ty się już lepiej przestawiaj na pisanie że po prostu nie mamy składu na awans, za dużo dziur, nie wina trenera - jak zwykle. Jak masz być wiarygodny to najlepiej zacznij od razu
