Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91792
Stary 20.06.2023, 17:52
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Może nie warto martwić się na zapas. Skoro Kiko znalazł Mulę niemalże z marszu. Dlaczego ma nie zrobić tego jeszcze raz?
Bo kolejne takie okienko przy dużo mniejszych pieniądzach jest bardzo mało realne.
Zresztą z tym para-trenerem to i tak bez znaczenia.

A Ty się już lepiej przestawiaj na pisanie że po prostu nie mamy składu na awans, za dużo dziur, nie wina trenera - jak zwykle. Jak masz być wiarygodny to najlepiej zacznij od razu
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.06.2023 o godz. 17:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując