wolfy napisał(a):

|
Podejrzewałem to. To jest wariant nibyoszczędnościowy. Niby bo i tak będzie pewnie kilkanaście milionów długu a poziom sportowy sporo niższy niż w poprzedniej rundzie.
|
Może nie warto martwić się na zapas. Skoro Kiko znalazł Mulę niemalże z marszu. Dlaczego ma nie zrobić tego jeszcze raz?