Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91789
Stary 20.06.2023, 17:20
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jeśli decyzja klubu, szkoda, bo był wartościowym i jednym z lepszych zawodników. Chciałbym poznać uzasadnienie. Tracimy zatem przydatnego piłkarza, zostając z Młyńskim i Starzyńskim jako kandydatami do pierwszej 11. Kiepsko.
Podejrzewałem to. To jest wariant nibyoszczędnościowy. Niby bo i tak będzie pewnie kilkanaście milionów długu a poziom sportowy sporo niższy niż w poprzedniej rundzie.

Oczywiście, będzie też wysyp pocieszających się że Mula był do dupy, za dużo zarabiał, zawodził w kluczowych momentach. Nie to co Młyński, Starzyński i Żyro.

To raczej nie koniec odejść, ale już teraz można napisać że drużyna która tak punktowała w poprzedniej rundzie nie istnieje. Czy uda się zbudować coś choćby porównywalnego? Prawie na pewno nie. Szanse że Kiko wykręci kolejne niemal idealne okienko są nikłe.

"Miałeś chamie złoty róg...". Sobolewski nas prawdopodobnie zatopił, w tym sezonie po prostu będziemy się zanurzać dopóki starczy pieniędzy. Zadowoleni będą ludzie tacy jak Karherop - wierzący w "naszych chłopców" z CLJ którzy pokażą na co ich stać. To że pokażą to pewne, ale obawiam się że nie to na co liczą tacy ludzie.

Sobolewski + dużo słabszy skład - ale to będzie żarłooo!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.06.2023 o godz. 17:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując