|
A ten Mula nie był kontuzjowany? W ostatnich meczach nie był nawet w kadrze. Tylko z Puszczą, na dowidzenia, pewnie na siłę zagrał. A poza tym finanse.. z pewnością jak na realia 1. ligowe miał wysoką pensję. Więc to się mogło złożyć.. zdrowie niepewne i pieniądze. A i on sam po rozmowie z Królewiczem, mógł nie wyrazić chęci na pozostanie.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.06.2023 o godz. 17:05.
|