Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91786
Stary 20.06.2023, 16:57
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jeśli decyzja klubu, szkoda, bo był wartościowym i jednym z lepszych zawodników. Chciałbym poznać uzasadnienie. Tracimy zatem przydatnego piłkarza, zostając z Młyńskim i Starzyńskim jako kandydatami do pierwszej 11. Kiepsko.
Oczywiście że szkoda, 2 najwazniejszy gracz ofensywny odchodzi, uważam ze gdyby nie jego kontuzja pewnie udałoby się zdobyć te pare punktów więcej.
Czyszczą gdzie mogą w poszukiwaniu $$ więc niestety wisiało to w powietrzu.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując