Markus napisał(a):

|
Jeśli decyzja klubu, szkoda, bo był wartościowym i jednym z lepszych zawodników. Chciałbym poznać uzasadnienie. Tracimy zatem przydatnego piłkarza, zostając z Młyńskim i Starzyńskim jako kandydatami do pierwszej 11. Kiepsko.
|
Oczywiście że szkoda, 2 najwazniejszy gracz ofensywny odchodzi, uważam ze gdyby nie jego kontuzja pewnie udałoby się zdobyć te pare punktów więcej.
Czyszczą gdzie mogą w poszukiwaniu $$ więc niestety wisiało to w powietrzu.