Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
91785
20.06.2023, 16:54
pchelas
napisał(a):
Niestety nie zdążyłem zrobić screena, gdzie miłościwie nam panujący Królewski napisał, że to była decyzja klubu. Twitt już usunięty.
To było tutaj:
https://twitter.com/pchelasso/status...81883181236225
Ważne, że został Raduś.
Jeśli decyzja klubu, szkoda, bo był wartościowym i jednym z lepszych zawodników. Chciałbym poznać uzasadnienie. Tracimy zatem przydatnego piłkarza, zostając z Młyńskim i Starzyńskim jako kandydatami do pierwszej 11. Kiepsko.
Markus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markus
Znajdź inne posty napisane przez Markus